Шинний готель

Шинний готель

Зручний і надійний спосіб зберігання гуми

«Автомобільний Мегаполіс НІКО» пропонує зручний і надійний спосіб зберігання гуми влітку і взимку, не перетворюючи квартиру в гараж.

«Шинний готель» Мегаполісу - це оптимальні температурні умови зберігання і безпеки гуми.

Правильне зберігання гуми - запорука її довговічності і безпечної експлуатації. Вимоги до зберігання покришок відрізняються в залежності від того, змонтовані вони на диск чи ні. Зберігання шин вимагає певного положення, дотримання температурного режиму і показників відносної вологості повітря.

Так, шини не люблять запорошених приміщень, перепадів температури, її падіння нижче + 10°С і зашкалювання за + 25°С. Вологість не повинна перевищувати 80-85%. При недотриманні зазначеного режиму або впливі прямих сонячних променів руйнується гумова суміш і деформується саме колесо.

Шини без диска потрібно поставити у вертикальне положення і перевертати раз в 1-2 тижні. Змонтовані колеса краще зберігати складеними один на одного або в підвішеному стані.

Більше, ніж становище, на збереження шин впливають вологість і температура. Стабільності цих показників важко домогтися в гаражі або на балконі, де часто зберігають колеса. Найкраще місце для зберігання сезонної гуми в літній і зимовий періоди - спеціалізоване приміщення з оптимальними показниками температури.

У Автомобільному Мегаполісі НІКО для зберігання шин обладнано спеціалізоване закрите приміщення. Шини зберігаються на стелажах, завдяки чому зберігається форма протектора, бічній частині, структура складу гуми.

Детальніше про «шинний готель» можна дізнатися за телефоном (044) 392-99-92, а також в автосалоні «НІКО Авант » на 13-му кілометрі Бориспільського шосе.

Про дилера
НІКО Мегаполіс

До послуг наших клієнтів: просторий сучасний шоурум, який побудований за всіма стандартами бренду Citroеn, зона післяпродажного обслуговування, магазин аксесуарів, зона відпочинку на першому поверсі, кафе. Клієнтам доступні також послуги з кредитування/страхування, «трейд-ін», вибір маршруту тест-драйва (швидкісний або позашляховий).

Салон

Тел: 044 392 99 99

Адреса: 13-й км Бориспільського шоссе Київська обл.

Відділ продажу:

Пн-пт: 09:00—19:00
Сб: 09:00—18:00 
Нд: 10:00—16:00 

 

Сервіс

Тел: 044 392 99 92

Адреса: 13-й км Бориспільського шоссе Київська обл.

Відділ сервісу:

Пн-сб: 09:00—18:00
Нд: вихідний