Сервис Citroen, СТО Citroen – Киев - citroen.niko.ua
 • Телефон НИКО Авант (044) 392 99 99
 • СТО (044) 392 99 92
Оберіть, будь ласка, мову.
 • ЗАКАЗАТЬ АВТО ЗАМОВИТИ АВТО
 • ЗАПИСЬ НА ТЕСТ-ДРАЙВ ЗАПИС НА ТЕСТ-ДРАЙВ
 • ЗАПИСЬ НА ТО ЗАПИС НА ТО
 • ЗАКАЗАТЬ ОБРАТНЫЙ ЗВОНОК ЗАМОВИТИ ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК
 • РАССЧИТАТЬ КРЕДИТ РОЗРАХУВАТИ КРЕДИТ
 • ОЦЕНИТЬ АВТО ОЦІНИТИ АВТО
 • ОБРАТНАЯ СВЯЗЬ ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК
 • ЗАКАЗАТЬ ПРЕДЛОЖЕНИЕ ЗАМОВИТИ ПРОПОЗИЦІЮ
 • Мегаполис Авиа Сервис Мегаполіс Авіа Сервіс
 • Ми в Facebook Ми в Facebook
 • ОСТАВИТЬ ОТЗЫВЗАЛИШИТИ ВІДГУК

СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР

citroen_002.jpg

Офіційний дилерський центр «НІКО Авант» -   має власний центр технічного обслуговування, обладнаний за останнім словом техніки, як діагностичним обладнанням, так і спеціальним інструментом для обслуговування та виконання ремонтних робіт. У перелік обладнання також входить фірмовий малярно-рихтувальний комплекс МРК. Такий комплекс обладнання дозволяє виконувати обслуговування та ремонт автомобілів Citroёn будь-якої складності.  Обслуговуючи Citroёn в дилерському центрі  «НІКО Авант» ви гарантуєте собі високоякісне обслуговування. Ми готові запропонувати свої послуги всім власникам Citroen Berlingo, автомобілів Citroen С5, а також Citroen С3 Picasso та інших популярних моделей від Citroёn.

Авторизований дилерський сервіс Сitroёn забезпечує якісне і оперативне обслуговування автомобілів з мінімальними тимчасовими витратами. Ви можете записатися на діагностику або СТО по телефону або заповнивши on-line форму на нашому сайті. Перелік послуг в дилерському центрі «НІКО Авант» дозволяє якісно і оперативно виконати весь комплекс робіт - від мийки автомобіля до капітального ремонту двигуна і коробки передач. На нашій станції техобслуговування ви також зможете скористатися послугами майстрів кузовних робіт, в тому числі з видалення вм'ятин без необхідності лакофарбового покриття.

Офіційний тюнінг для вашого автомобіля

Тюнінг допоможе вам зробити свій автомобіль стильним і індивідуальним. У офіційного дилера «НІКО Авант» ви зможете отримати послуги з тонування стекол і фарбування за індивідуальним замовленням (в тому числі покриття матовим лаком). Підвищити комфортність салону вам допоможе установка додаткової шумоізоляції і заміна оббивки сидінь на шкіряну.

При відвідуванні сервісу автомобіль проходить інтерактивну прийомку, з використанням діагностичного стенда MAHA. Клієнт може особисто бути присутнім на всіх етапах діагностики.

Оригінальні запасні частини та аксесуари

У розпорядженні нашого сервісного центру є склад оригінальних запасних частин і аксесуарів. Завдяки комплексному і повноцінному набору всіх необхідних деталей, ми можемо запропонувати високоякісні послуги з оперативного ремонту автомобілів Citroën. 

Для тих клієнтів, кому особливо важлива швидкість ремонту автомобіля, ми пропонуємо здійснення ремонту в нічний час. Таким чином, здавши свою машину ввечері, вже вранці ви зможете продовжити експлуатацію автомобіля, не втрачаючи ні хвилини свого часу.

З метою підвищення якості обслуговування, наші менеджери проводять опитування клієнтів про ступінь їхньої задоволеності послугами СТО через пару днів після проведення робіт.

З питань технічного обслуговування автомобілів Citroen просимо звертатися за тел. (044) 392 99 92.