Сервисный контракт - citroen.niko.ua
 • Телефон НИКО Авант (044) 392 99 99
 • СТО (044) 392 99 92
Оберіть, будь ласка, мову.
 • ЗАКАЗАТЬ АВТО ЗАМОВИТИ АВТО
 • ЗАПИСЬ НА ТЕСТ-ДРАЙВ ЗАПИС НА ТЕСТ-ДРАЙВ
 • ЗАПИСЬ НА ТО ЗАПИС НА ТО
 • ЗАКАЗАТЬ ОБРАТНЫЙ ЗВОНОК ЗАМОВИТИ ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК
 • РАССЧИТАТЬ КРЕДИТ РОЗРАХУВАТИ КРЕДИТ
 • ОЦЕНИТЬ АВТО ОЦІНИТИ АВТО
 • ОБРАТНАЯ СВЯЗЬ ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК
 • ЗАКАЗАТЬ ПРЕДЛОЖЕНИЕ ЗАМОВИТИ ПРОПОЗИЦІЮ
 • Мегаполис Авиа Сервис Мегаполіс Авіа Сервіс
 • Ми в Facebook Ми в Facebook
 • ОСТАВИТЬ ОТЗЫВЗАЛИШИТИ ВІДГУК

СЕРВІСНИЙ КОНТРАКТ

Citroёn Essential Drive: нова сервісна послуга.

essential_drive.jpg

З 1 січня 2012 року сервісна станція «НІКО Авант» пропонує нову послугу для покупців автомобілів Citroёn - Citroёn Essential Drive.

Дана послуга має на увазі під собою усунення несправностей автомобіля за рахунок сплаченого контракту після закінчення гарантії на автомобіль. Citroёn Essential Drive пропонується для всіх моделей Citroёn на строк до 2-х років або пробігу до 100000 км.


Citroёn Essential Drive – це додатковий спокій

В Україні послуга Citroёn Essential Drive доступна всім покупцям автомобілів Citroёn, починаючи з 1 січня 2012 року. Термін дії контракту Citroёn Essential Drive становить 1 або 2 роки, з обмеженням по пробігу від 40 до 100 тис. км. Послуга Citroёn Essential Drive покриває всі найважливіші вузли та системи автомобіля:
- двигун, систему живлення;
- головку блоку циліндрів;
- стартер, генератор;
- радіатор, вентилятор;
- коробку передач, деталі трансмісії;
- антиблокувальну систему гальм;
- сигналізацію, аудіосистему;
- електрообладнання, проводку;
- електронний блок управління;
- рульове управління і ін.

Контракт на послугу Citroёn Essential Drive може бути придбаний протягом 18 місяців після покупки автомобіля. Але в момент покупки автомобіля Citroёn і протягом 30 днів з моменту його придбання, контракт Citroёn Essential Drive пропонується з вигодою в ціні від 15 до 20% в залежності від типу контракту

Citroёn Essential Drive – це подвійна вигода

Перевага Citroёn Essential Drive - у подвійній вигоді. По-перше, всі витрати по ремонту автомобіля, включаючи роботи і установку необхідних оригінальних запчастин, проводяться безкоштовно і покриваються контрактом Citroёn Essential Drive.

По-друге, вигода Citroёn Essential Drive помітна при перепродажі автомобіля. Адже контракт прив'язаний до VIN-коду автомобіля, і разом з ним переходить у власність нового власника.

І Citroёn Assistance на додаток…

Необхідно відзначити, що послуга Citroёn Essential Drive включає в себе службу допомоги в дорозі Citroёn Assistance. Тому купуючи контракт Citroёn Essential Drive, клієнт одночасно з ним продовжує і дію Citroёn Assistance, на термін дії контракту Citroёn Essential Drive.

Програма допомоги в дорозі Citroёn Assistance, для власників сервісних контрактів, діє по всій території України, і включає в себе: технічну допомогу на дорозі, евакуацію автомобіля, надання підмінного автомобіля, розміщення в готелі або надання квитків, доставку палива, інформаційні послуги тощо.

Таким чином, послуга Citroёn Essential Drive вигідна покупцям відразу з кількох причин: більше спокою при тривалій експлуатації автомобіля (до 4-х років або до 100 тис. км.); захист від непередбачених витрат по ремонту автомобіля; вигода при подальшій перепродажі автомобіля; безкоштовне продовження дії Citroёn Assistance.