JUMPER VU. НИКО Авант - citroen.niko.ua
 • Телефон НИКО Авант (044) 392 99 99
 • СТО (044) 392 99 92
Оберіть, будь ласка, мову.
 • ЗАКАЗАТЬ АВТО ЗАМОВИТИ АВТО
 • ЗАПИСЬ НА ТЕСТ-ДРАЙВ ЗАПИС НА ТЕСТ-ДРАЙВ
 • ЗАПИСЬ НА ТО ЗАПИС НА ТО
 • ЗАКАЗАТЬ ОБРАТНЫЙ ЗВОНОК ЗАМОВИТИ ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК
 • РАССЧИТАТЬ КРЕДИТ РОЗРАХУВАТИ КРЕДИТ
 • ОЦЕНИТЬ АВТО ОЦІНИТИ АВТО
 • ОБРАТНАЯ СВЯЗЬ ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК
 • ЗАКАЗАТЬ ПРЕДЛОЖЕНИЕ ЗАМОВИТИ ПРОПОЗИЦІЮ
 • Мегаполис Авиа Сервис Мегаполіс Авіа Сервіс
 • Ми в Facebook Ми в Facebook
 • ОСТАВИТЬ ОТЗЫВЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Jumper VU

Citroen Jamper відомий на автомобільному ринку серед мікроавтобусів ось уже добрий десяток років. Однак з кожним новим поколінням встановлюються нові стандарти, кожен раз удосконалюючи і підвищуючи якість, безпеку та економічність. Citroen Jamper є лідером за цими параметрами, далеко не кожен мікроавтобус може похвалитися таким співвідношенням динаміки і надійності одночасно.

Якщо навіть не особливо ретельно вивчати цю модель, то вже на цій стадії її пізнання можна виділити наступні переваги:

· Вибираючи різні варіанти версій Citroen Jamper, ви можете підбирати індивідуально довжину автомобіля, колісну базу і навіть висоту даху. Адже різні версії мають і різні комбінації вказаних величин;

· Також є можливість вибору між двома двигунами (100 і 120 л сил) і коробками передач (5-ю і 6-ю ступінчастими);

· Просторе і відмінне оснащення салону. Усередині вам гарантована прекрасна звукоізоляція. За допомогою потужного кондиціонера ви можете регулювати температуру в салоні найшвидшим і зручним способом. Зручності і комфорту пасажирів сприяють великий простір і надзвичайно зручні сидіння, в яких без проблем можна взяти будь-яку позу, не відчуваючи і частки дискомфорту при цьому;

· Свої особливості є і в системі безпеки Citroen Jamper.Она включає в себе подушку безпеки водія, центральний замок і всі можливі системи, які підвищують рівень безпеки під час переміщення (ABS, EBA, EBD).

У разі, якщо у вас виникло бажання купити Citroen Jamper, то неодмінно насамперед ви зможете переконатися в його багатофункціональності. Ви самі можете вибирати ту версію автомобіля, яка ідеально відповідає вашим запитам і поставленим цілям. Адже всі представлені варіанти відрізняються розмірами висоти кузова, габаритами колісної бази і довжини автомобіля. Адже комусь потрібно перевозити виключно вантаж територіально і пасажири передбачаються лише в деяких випадках, а кому-то важливо властивість швидко пересуватися по завантажених вулицях і такі водії звичайно ж виберуть компактні розміри.

Який би з варіантів Citroen Jamper ви б не вибирали, їх усіх відрізняє кілька дизайнерських особливостей. Вони помітні у вигляді великих фар, які заходять за кромку капота і великих дверей для зручності перевезення вантажу великих габаритів.

Якщо ви зупинитеся на пасажирській версії Citroen Jamper, то разом з цим вибираєте салон, який за кількома параметрами можна порівняти хіба що з автомобілем бізнес-класу. Це обробка салону матеріалами високої якості і високий рівень шумоізоляції. Комфортні сидень дозволять себе почувати зручно навіть під час тривалих поїздок. Є відмінний запас як для ніг, так і для голови, простір тут точно не в дефіциті. Багажний відділ Citroen Jamper також має значний обсяг, тому можна не турбуватися про розміщення навіть дуже об'ємних і габаритних сумок.

Це що стосується основних особливостей, однак скільки ще додатковий корисних дрібниць, які підвищують зручність та комфорт. Це всілякі кишені і сітки для зручного розміщення речей поруч. Розважати в дорозі вас зможе аудіосистема і її широкі можливості. Якщо дорога планується під спекотним палючим сонцем, то вас завжди врятують від спеки тоновані стекла і наявність кондиціонера.

Якщо оглянути водійське місце, то і тут виробником продумано все до дрібниць. В очі відразу ж впадає ергономічність, що задовольнить сповна побажання навіть найвибагливішого покупця. Сидіння легко можна регулювати по довжині або висоті, нахиляти спинку так, як зручно. Теж саме стосується і положення керма.

Завдяки тому, що важіль управління коробки передач розташований близько щодо керма, то перемикати передачі стало ще комфортніше. Покупцеві разом з різними габаритами машини, пропонуються на вибір і різні по потужності дизельні двигуни (100 і 120 л. Сил). Вони оснащені системою турбонаддува і уприскування палива під високим тиском. Обсяг у цих двигунів однаковий і становить 2.2л, також мінімальне споживання палива в будь-якому випадку гарантовано.

Завдяки підвісці Citroen Jamper, забезпечується максимальний комфорт і легкість в управлінні автомобілем, навіть в умовах високої швидкості або поганих доріг. А гальмівна система сприяє плавному уповільнення, навіть якщо автомобіль повністю завантажений.

Під час шляху ви завжди можете розраховувати на максимальний комфорт, завдяки висококласному оснащенню Citroen Jamper. Це стосується обладнання, яке відповідає безпосередньо за безпеку або тільки за комфорт. Лідером серед лінійки і затребуваною моделлю серед пасажирських мікроавтобусів Citroen Jamper роблять рівень оснащення, незрівнянний простір для перебування пасажира в салоні, високою якість в кожній деталі.Назад до списку