Программа лояльности. НИКО Авант - citroen.niko.ua
 • Телефон НИКО Авант (044) 392 99 99
 • СТО (044) 392 99 92
Оберіть, будь ласка, мову.
 • ЗАКАЗАТЬ АВТО ЗАМОВИТИ АВТО
 • ЗАПИСЬ НА ТЕСТ-ДРАЙВ ЗАПИС НА ТЕСТ-ДРАЙВ
 • ЗАПИСЬ НА ТО ЗАПИС НА ТО
 • ЗАКАЗАТЬ ОБРАТНЫЙ ЗВОНОК ЗАМОВИТИ ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК
 • РАССЧИТАТЬ КРЕДИТ РОЗРАХУВАТИ КРЕДИТ
 • ОЦЕНИТЬ АВТО ОЦІНИТИ АВТО
 • ОБРАТНАЯ СВЯЗЬ ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК
 • ЗАКАЗАТЬ ПРЕДЛОЖЕНИЕ ЗАМОВИТИ ПРОПОЗИЦІЮ
 • Мегаполис Авиа Сервис Мегаполіс Авіа Сервіс
 • Ми в Facebook Ми в Facebook
 • ОСТАВИТЬ ОТЗЫВЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Програма лояльності

карта ПЛ.jpg

Кожен покупець автомобіля Citroёn в дилерському центрі «НІКО Авант» автоматично стає учасником Програми лояльності «5 Діамантів», яка діє у всіх дилерських центрах мережі «НІКО» на території України.

Програма лояльності «5 Діамантів» включає в себе 5 рівнів, поступове сходження якими дозволяє Клієнтам «НІКО» використовувати набір бонусів під час обслуговування автомобіля, придбання запасних частин і аксесуарів, послуг страхування, а також ряд додаткових привілеїв згідно умов Програми.

Група компаній «НІКО» запрошує всіх автомобілістів приєднатися до Програми Лояльності «5 Діамантів»: ставши Учасником Програми, Клієнт отримує увагу і турботу, а також зрозумілі і прозорі умови співпраці з «НІКО»!

Умовами переходу до вищого рівня є покупка автомобіля або досягнення певної суми обслуговування і/або покупки запасних частин, аксесуарів або додаткового обладнання.

Рівень   Кількість куплених авто Накопичення*, грн Знижка на купівлю авто**  Знижки на послуги СТО  Знижки на ЗПЧ*** Знижки на аксесуари  
5 5 75000 3,0% 15,0% 7,0% 10,0%
4 4 45000 2,0% 10,0% 6,0% 8,0%
3 3 25000 1,5% 8,0% 5,0% 6,0%
2 2 15000 1,0% 7,0% 4,0% 4,0%
1 1 2500 0,5% 5,0% 3,0% 2,0%

Генеральний партнер Програми Лояльності, мережа автомобільних заправок WOG пропонує учасникам Програми особливо лояльні умови, знижку 0,7 грн на кожному 1 літрі палива по всій мережі АЗС WOG в Україні.

Програма "Друзі"

Підвищити свій рівень в Програмі Лояльності Ви можете шляхом залучення своїх друзів до покупки або обслуговування автомобілів на СТО «НІКО Авант". У разі, якщо по вашій рекомендації, Клієнтами станції технічного обслуговування "НІКО Авант" стали 2 або більше Ваших друзів і кожен з них отримав рівень участі в Програмі, Ви автоматично стаєте учасником свого наступного рівня Програми лояльності.

У випадку, якщо один з Ваших друзів придбав автомобіль в дилерському центрі "НІКО", Ви також автоматично переходите на наступний рівень Програми лояльності. У разі, якщо Ви, вже будучи учасником Програми лояльності, пізніше дізналися, що хтось з Ваших друзів придбав автомобіль в дилерському центрі «НІКО», можете зафіксувати цю подію (якщо з моменту події пройшло не більше 2-х місяців) і стати учасником свого наступного рівня Програми лояльності.

Програма "Сім'я"

Якщо член Вашої сім'ї (мати/батько, син/дочка, чоловік/дружина, брат/сестра, що підтверджується відповідними документами) бажає придбати автомобіль або пройти обслуговування свого автомобіля на СТО «НІКО Авант", він отримує картку учасника Програми лояльності "П'ять Діамантів" того ж рівня, що і Ваша картка. Також Ви маєте можливість вести загальний накопичувальний рахунок, який допоможе Вам і членам Вашої родини швидше підвищити рівень участі в Програмі.

Якщо один з членів Вашої родини привернув друзів до участі в Програмі (згідно умов програми "Друзі"), то рівень участі в Програмі підвищується для всієї родини.


* - Накопичення відбувається при обслуговуванні на СТО і/або купівлі ЗПЧ, доп. обладнання та аксесуарів

** - Знижка не надається на акційні автомобілі

*** - Знижка надається за умови установки/заміни на СТО «НІКО Авант"