Stock Image

Знижка на сервіс для нових клієнтів з нагоди 30-річчя компанії «НІКО»

 Cервісний центр Citroёn «НІКО Мегаполіс» оголошує про запуск сервісної кампанії для нових клієнтів, яка триватиме з 1 вересня по 30 вересня 2021р.

Всі власники автомобілів Citroёn, які в цей час вперше приїдуть на технічне обслуговування до сервісної станції Citroёn «НІКО Мегаполіс»  гарантовано отримають знижку:

 

-30% на роботи сервісу.

 

Скористайтесь чудовою можливістю провести професійне технічне обслуговування автомобіля за вигідними цінами.

 

Станція технічного обслуговування Citroёn «НІКО Мегаполіс» надає повний комплекс послуг по технічному, гарантійному та постгарантійному обслуговуванню автомобілів. В роботі застосовується високотехнологічне обладнання та використовуються тільки оригінальні запасні частини. Під час очікування автомобіля, кожен відвідувач може провести час в комфортній зоні для відпочинку, а також насолодитися дружньою атмосферою дилерського центру.

Докладніше про сервіс та спеціальну акційну пропозицію для нових клієнтів можна дізнатися за номер телефону. (044) 392-99-92 або безпосередньо в дилерському центрі на Бориспільському шосе, 13- й км.

Обов'язково попередній запис за посиланням: https://citroen.niko.ua/service/

 

 

 

*Акція діє з 01.09 по 30.09 на сервісній станції Citroёn «НІКО Мегаполіс». Знижка в розмірі - 30% розповсюджується на роботи з сервісного обслуговування для нових клієнтів на перший машинозаїзд, не сумується з іншими акціями,  та не розповсюджується на встановлення додаткового обладнання.

Про дилера
НІКО Мегаполіс

До послуг наших клієнтів: просторий сучасний шоу - рум, який побудований за всіма стандартами бренду Citroеn, зона післяпродажного обслуговування, магазин аксесуарів, зона відпочинку на 1 поверсі, кафе. Клієнтам доступні також послуги з кредитування/страхування, «трейд-ін»,вибір маршруту тест-драйва )швидкісний або позашляховий), безкоштовний трансфер з/до Киева, послуга «авіа-сервіс».

Салон

Тел: 044 392 99 99

Адреса: 13-й км.Бориспільського шоссе Київська обл.


Відділ продажу: Пн-Пт: 10:00 - 16:00
Сб-Нд: Вихідний 

Сервіс

Тел: 044 392 99 92

Адреса: 13-й км.Бориспільського шоссе Київська обл.

 

Відділ сервісу: Пн-Пт: 09:00 - 17:00
Сб-Нд: Вихідний