Stock Image

ГОТУЄМОСЯ ДО ЛІТА З "НІКО АВАНТ": ОНОВИ ПІДВІСКУ І ГАЛЬМІВНУ СИСТЕМУ З ВИГОДОЮ -20%

Літня пора - це ідеальний час для нових поїздок, вражень, подорожей: невеликий тур на уїк-енд, або може тривалі поїздки-подорожі до родичів. Але зимові умови експлуатації не пішли на користь вашого автомобіля і навесні він, як ніколи, потребує уважного ставлення. Для когось підготувати автомобіль до літа, це змінити зимові шипи на літні шини і відполірувати кузов. Більш уважні автовласники зроблять крок далі і змінять масло. А найвідповідальнішы влаштують повний технічний огляд. Так, Бренд CITROEN пропонує підготувати свій автомобіль з усією ретельністю і максимальною вигодою для вас. В період з 11 травня до 30 червня 2020 року на авторизованих сервісних станціях CITROEN оригінальні запчастини підвіски і гальмівної системи можна придбати за спеціальними цінами - з вигодою -20% від стандартних цін! Роботи по заміні зазначених елементів також будуть виконані з вигодою -20%.

 

Чому важливі саме ці групи запчастин? Саме вони безпосередньо впливають на комфорт і безпеку під час тривалих літніх подорожей з високою швидкістю. Наприклад, деталі підвіски - різні втулки, пружини і амортизатори, важелі і тяги - забезпечують комфорт і керованість автомобіля. Оригінальні запчастини, з необхідними показниками жорсткості і демпфірування, допоможуть повернути відчуття нового автомобіля. А деталі гальмівної системи - колодки і диски - гарантують ефективність уповільнення і своєчасність зупинки автомобіля в екстреній ситуації.

 

Бренд CITROEN пропонує оригінальні запчастини, які завжди відрізняються гарною якістю і ідеально точними посадочними розмірами, і все це з вигодою -20%. Деталі будуть служити довго, а їх установка виконується максимально точно і правильно, і також з вигодою -20%. Все завдяки тому, що роботи проводяться на авторизованих сервісних станціях, персонал яких постійно проходить тренінги та курси підвищення кваліфікації, знає всі нюанси обслуговування автомобілів.

 

Підготуйтеся до приємних подорожей, і підготуйте до цього свій автомобіль - з новою вигідною сервісною програмою від Бренду CITROEN! Дана пропозиція діє в "НІКО Авант" в період з 11 травня по 30 червня 2020 року. Вибирайте бажаний день та час та записуйтеся на сервіс прямо зараз за тел. (044) 392 99 92, або за посиланням https://citroen.niko.ua/service/.

Про дилера
НІКО Авант

До послуг наших клієнтів: просторий сучасний шоу - рум, який побудований за всіма стандартами бренду Citroеn, зона післяпродажного обслуговування, магазин аксесуарів, зона відпочинку на 1 поверсі, кафе. Клієнтам доступні також послуги з кредитування/страхування, «трейд-ін»,вибір маршруту тест-драйва )швидкісний або позашляховий), безкоштовний трансфер з/до Киева, послуга «авіа-сервіс».

Салон

Тел: 044 392 99 99

Адреса: 13-й км.Бориспільського шоссе Київська обл.

Пн-Cб: 09:00 - 19:00
Нд: 10:00 - 17:00

 

Сервіс

Тел: 044 392 99 92

Адреса: 13-й км.Бориспільського шоссе Київська обл.

Пн-Cб: 09:00 - 19:00
Нд: 10:00 - 17:00